BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

pietus

12 Taip pat ir pakvietusiam jį vaišių Jėzus pasakė: „Keldamas pietus ar vakarienę, nekviesk nei savo draugų, nei brolių, nei giminaičių, nei turtingų kaimynų, kad kartais jie savo ruožtu nepasikviestų tavęs ir tau nebūtų atlyginta. 13 Rengdamas vaišes, verčiau pasikviesk vargšų, paliegėlių, luošų ir aklų, 14 tai būsi palaimintas, nes jie neturi kuo atsilyginti, ir tau bus atlyginta teisiųjų prisikėlime“.


 


Mąstymas, kas galėtų teikti didesnį naudą teikti yra visiems labai aktualus.


Tą mąstymą mes naudojam ne tik buityje, be tir kaip neseniai buvo rinkimuose.


 


Taip ir su pakvietimu svečių pavyzdžiui yra ne pats veiksmas visą svorį turi, bet kodėl tai daroma, koks motyvas už to stovi ir tai neša.


 


Taip gali išryškėti vertybė ir būti pamatuotos – ar žmogus gali ką nors daryti nematydamas tiesioginė snaudos iš to, bet tikintis aukštesnės vertės?


 


Ypatingai tai siejasi su tai, kurie yra atstumti ir maži. Ir negali atsilyginti. Tokie yra vargšai – ir nebūtinai materialiai, kurie mūsų gyvenime, gal ne tokie jau artimi, bet tokie pirmiausiai dvasiniai.


Štai vienas, kuris vargųas savo bendravime ir neko ten su gero neišeina pabendrauti – o vis tiek parodai gailestingumą.


Akli kai kurie dvasiškai, raiši kai kurie kai kurie kurti.


 


 


Svarbu, kad tas gailestingumas būtų rodomas, kad nesuprastų dviprasmiškai.


 


Bet ar tikrai atlygis čia neturi jokios riekšmės.


 


Kažkas net paminėjo, kad net šventieji darė kažką pasiaukojančiai gero, kad prieš Dievą būtų ramūs ir tai jiems buvo nauda.


Tas taip, bet labai dažnai dar labaiu užsidegdavo neramybę ir troškimu daugiau daryti, nors jėgos galėjo būti jau apskutinės – o kažkaip stebuklingai vis kas dėliojasi. IR dažnai galima apsakyti – tik iš Dievo malonės ir meilės tai ir tai yra


 


Teresė pasakė, jei yr milijonas vargšų – kaip tą milijoną gali pradėti skaičiuoti - \\ Vienas du trys –


Tai apsidairai aplinkui ir pradedi skaičiuoti , kiekvienam ką nors duodamas.


 


 


Mirusieji vargšai


 


Čia pasirodo, ar mes labai galime melstis ir net nežinodami, kokia didelė nauda, o ji labai didelė, kad tokie žemiški dalykai gali padėti, tokia vertę turi.


 


Pats sau naudos pasidarai, jei nesiekdamas naudos pasitarnauji


 


 

Rodyk draugams

Rašyti komentarą